banner seokod.pl

Hodowla kotów brytyjskich Fulfilled Dream

Dodano: 13 lat 8 miesięcy temu
Koty to jedne z najpiękniejszych zwierząt łownych. Są to zwierzęta dumne, eleganckie i niezależne. Czasami mówi się, że są wyniosłe i gardzą towarzystwem człowieka, ale na pewno nie jest to prawda. Tak wiele złych mitów stworzył sam człowiek, który chce podporządkować sobie wszystko na świecie. Kot po prostu nie narzuca się ze swoim towarzystwem, ale zarazem potrafi człowieka obdarzyć prawdziwą przyjaźnią. Uwielbiam obserwować ich bogaty wachlarz zachowań, ciekawe są chwile, kiedy mój kot przytula się do mnie i mruczy milutko do ucha, prosząc o chwilę pieszczot. Kiedy wita mnie, gdy przychodzę do domu to przynosi swoje zabawki, dając mi do zrozumienia, że chce się ze mną teraz bawić. Zawsze w domu dotrzymuje mi towarzystwa przez cały dzień. Czasami odnoszę wrażenie, że sprawia mu przyjemność obserwowanie tego, co robię na każdym kroku.
Koty zawsze mnie fascynowały i są moją pasją. Zawsze marzyłam by je mieć i móc wpływać na poprawianie i utrwalanie ich najlepszych cech.
W grudniu 2004 roku pojawiła się u mnie pierwsza brytyjska piękność. Od tego czasu rozpoczęła się moja wspaniała przygoda z hodowlą w której realizuję swoje marzenie.
Wkładam w hodowlę wiele serca. Wybieram najlepsze osobniki do kojarzeń. Cieszę się, że mogę spełniać marzenia tych ludzi, którzy pragną mieć i kochać te wspaniałe zwierzęta.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail, oraz zapraszam serdecznie na moją stronę fulfilleddream.pl i gorąco zachęcam do zapoznania się z moimi wspaniałymi zwierzakami.
Kategorie: Zwierzęta

Podobne wpisy

Komentarze

Hodowla kotów brytyjskich Fulfilled Dream
Adres strony:
Wyświetleń:
1314
Wizyt:
1199
Kliknięć:
36
CTR:
3%