banner seokod.pl

Leader School - szkoła językowa w Gdańsku dla Ciebie i Twojej rodziny

Dodano: 13 lat 10 miesięcy temu
Leader School Gdańsk to szkoła językowa, w której przełamiesz się i zaczniesz mówić w języku obcym, przygotujesz się do egzaminu (kursy egzaminacyjne - maturalne, gimnazjalne, FCE, CAE, CPE, TELC, ZD), przyjemnie spędzisz czas. Dzieci uczą się u nas i bawią na zajęciach prowadzonych autorską metodą Leonardo School.
Co nas wyróżnia?
* Uczymy nowoczesnymi metodami: angielskiego metodą BLS Communication i niemieckiego: Metoda Bezpośrednia. Kładziemy nacisk przede wszystkim na mówienie, które jest najważniejszą i jednocześnie najtrudniejszą do opanowania umiejętnością językową.
* Nasi uczniowie bezpłatnie korzystają z e-learningu. Uczą się nie tylko w siedzibie Leader School z lektorem, ale też o dowolnej porze i w dowolnym miejscu poza Szkołą.
* Zajęcia odbywają się w małych grupach (5-10 osób), co sprzyja indywidualnemu podejściu do każdego ucznia, przyspiesza proces przyswajania języka i gwarantuje komfort nauczania.
* Naukę metodami bezpośrednimi można rozpocząć w dowolnym terminie, dołączając do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.
* Każdemu nowemu klientowi przysługują 4 lekcje próbne. Przyjdź do nas i przekonaj się, jak przyjemna może być nauka języka!
* Semestr w Leader School to 64 godziny lekcyjne. Rok szkolny – 128 godzin. Sprawdź, że dostajesz więcej czasu na naukę niż w innych szkołach w tej samej, a nawet niższej, cenie!
* Otwieramy drzwi dla rodziców, których dzieci uczą się w Leonardo School. Przyjdź na zajęcia i sprawdź, jak radzi sobie Twoje dziecko. Pytaj o zasadę otwartych drzwi.
Kategorie: Języki obce

Podobne wpisy

Komentarze

Leader School - szkoła językowa w Gdańsku dla Ciebie i Twojej rodziny
Adres strony:
Wyświetleń:
1389
Wizyt:
1302
Kliknięć:
106
CTR:
8.14%