banner seokod.pl

Metin2

Dodano: 14 lat 1 tydzień temu
Portal o darmowej grze Massie multiplayer online jaką jest Metin2. Spotkasz tu masę poradników, schematy rozwoju, najnowsze informacje ze świata gry, duże funkcje społecznościowe oraz długą recenzję gry. Na wielką uwagę zasługuje nasza recenzja jaka da wam możliwie największy wgląd w świat wykreowany przez firmę wydającą grę.

Metin jest grą action mmorpg w której możesz stworzyć konto w jednym z trzech cesarstw i pokierować losami swojego wirtualnego JA. W tym bajkowym świecie możesz być kim tylko zapragniesz: silnym wojownikiem, władający demoniczną mocą surą, pomocnym szamanem lub zwinnym ninja.

W grze Metin2 jeżeli znudzi tobie zabijanie coraz większych mas potworów możesz zająć się wieloma odmiennymi rzeczami wśród jakich znajdują się tak pożyteczne profesje jak: rybak, alchemik oraz górnik. To ty samodzielnie zdecydujesz kim zostaniesz i jak wpłyniesz na grę – czy twój Nick zostanie zapamiętany na zawsze, zależy wyłącznie od twych poczynań.

Na dodatkową uwagę zasługuje system małżeństw pozwalający nam na poślubienie osoby z jaką jesteśmy bardzo blisko. Odblokowuje to dostęp do specjalnych przedmiotów dostępnych tylko i wyłącznie w sklepie z przedmiotami. Dają one dodatkowe punkty doświadczenia, większe szanse na przeszywające lub krytyczne uderzenie.

Podobne wpisy

Komentarze

Metin2
Adres strony:
Wyświetleń:
2642
Wizyt:
2195
Kliknięć:
33
CTR:
1.5%