banner seokod.pl

Szafy metalowe, Sejfy domowe

Dodano: 13 lat 2 miesiące temu
Wszyscy chcemy mieć poczucie pewności, że nasze mienie jest zabezpieczone w należyty sposób. Tę funkcję realizują elektroniczne systemy alarmowe, urządzenia mechaniczne czy przy wykorzystaniu obydwu systemów. Poniżej opisujemy walory i przeznaczenie kilku urządzeń mechanicznych do bezpiecznego przechowywania rzeczy wartościowych, dokumentów oraz wartości. Urządzeniem takim jest produkt, który swoją konstrukcją jak również odpowiednio dobranymi materiałami jest w stanie sam zapewnić bezpieczeństwo przechowywanych w nim wartościom bez wspomagania innych systemów. Wszystkie profesjonalne urządzenia do ochrony mienia muszą posiadać odpowiednie atesty. Urządzenia montowane są w mieszkaniach, biurach, bankach, praktycznie wszędzie tam gdzie jest potrzeba zabezpieczenia rzeczy wartościowych i dokumentów. Wytrzymałość na włamanie niektórych jest tak duża, że można je montować w miejscach ogólnodostępnych. Urządzenia oferowane przez naszą firmę dzielą się na kilka grup:

- szafy pancerne, wysokość przechowywanych wartości zależy od klasy odporności na włamanie. W najwyższej VIII klasie można przechowywać do 2400 średnich pensji krajowych.

- sejfy gabinetowe na dokumenty i wartości.

- sejfy ogniotrwałe, które zapewniają bezpieczeństwo wartościom i dokumentom w czasie pożaru jak również zabezpieczają przed włamaniem.

Prawie w każdej instytucji jest obrót gotówkowy. Dla nich przeznaczone są specjalne sejfy jak: sejfy kasjerskie, multi-sejfy i sejfy depozytowe. Banki i hotele oferują swoim klientom usługi czasowego przechowania rzeczy i wartości, do tego celu służą skrytki depozytowe. Ważnym produktem ochrony mienia są szafy metalowe. Są to szafy kartotekowe, szafy na akta, szafy na broń, szafy bhp itp. Istotnym elementem ochrony naszych mieszkań są drzwi antywłamaniowe jak również sejfy domowe na dokumenty, laptopy, aparaty fotograficzne itp. Nie można wyliczyć wszystkich urządzeń zabezpieczających ani ich przeznaczenia. Zapraszamy więc Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy na stronie internetowe: www.sejfy.sklep.pl!

Podobne wpisy

Komentarze

Szafy metalowe, Sejfy domowe
Adres strony:
Wyświetleń:
1469
Wizyt:
1423
Kliknięć:
27
CTR:
1.9%