banner seokod.pl

Transport międzynarodowy

Dodano: 13 lat 11 miesięcy temu
Możemy zaoferować transport ładunków praktycznie do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Dysponujemy naczepami typu MEGA z unoszonym dachem -firana- idealne do przewozu wysokich 3-metrowych
elementów. Megi to naczepy bardziej wszechstronne, można nimi przewozić zwykłe ładunki, nie tracąc na ładowności, jednocześnie można ładować towary gabarytowe. Posiadamy także standardowe naczepy- bardzo wysokie H 2,81 -unoszony dach, do bocznego załadunku. Mercedes, Renault Magnum, Volvo FH, Iveco, Scania - [łącznie 30 zestawów] to nasza flota. Realizujemy zlecenia transportowe dla firm różniących się pod względem charakteru biznesu, wielkości oraz indywidualnych wymagań. Klientom oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń, konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne terminy płatności. Preferowane przez nas kierunki to: Niemcy, Dania, Szwecja, Belgia, Holandia, Włochy, Austria, Francja. Firma nasza została założona w 1996 roku jako mała firma transportowa dysponująca zaledwie kilkoma „busami". Początkowo nasze działania skupione były na świadczeniu usług transportowych na rynku lokalnym, jednakże dzięki dynamicznemu rozwojowi szybko rozszerzyliśmy obszar naszych działań na cały kraj. Inwestując zyski w zakup kolejnych samochodów szybko staliśmy się wiarygodnym partnerem dla wielu firm jak i wielu spedycji z całego kraju.
Po wejściu Polski do Unii Europejskiej przekształciliśmy naszą firmę w Przedsiębiorstwo Transportowe i zaczęliśmy świadczyć usługi transportowe na terenie całej Unii. Obecnie poszerzyliśmy port folio naszych usług o kompletację przesyłek, magazynowanie ich i dostarczanie na życzenie w określone miejsce i na czas zdefiniowany przez klienta.
Posiadamy nowoczesny tabor składający się z nowoczesnych ciągników siodłowych (Renault Magnum, Volvo FH 440 Euro 5, Scanie R 420) z naczepami. Nasz atut, oprócz nowoczesnego sprzętu to wykwalifikowana kadra kierowców, spedytorów i obsługa techniczna taboru.
W trakcie realizacji każdego zlecenia na bieżąco informujemy klienta o przebiegu trasy i aktualnym położeniu ładunku. Dopasujemy optymalnie pojazd, trasę i cenę do każdego zleceniodawcy indywidualnie.

Podobne wpisy

Komentarze

Transport międzynarodowy
Adres strony:
Wyświetleń:
1748
Wizyt:
1487
Kliknięć:
23
CTR:
1.55%