banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 1 miesiąc 1 tydzień temu

Posiadamy w magazynach szeroką gamę najlepszej jakości systemów mocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum jest obsługa klientów na najwyższym poziomie, w związku z tym produkty firmy Fischer sprzedawane są przez sprzedawców posiadających szeroką wiedzą i spore doświadczeniem w tym zakresie. Klienci znajdą u nas opierając się o ich indywidualne potrzeby, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, ofertę handlową oraz asortymentową.

Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo sprzedajemy mocowania do rusztowań, mocowania ociepleń, mocowania do izolacji. Wykwalifikowani doradcy pomogą Ci w doborze odpowiednich mocowań dla potrzeb Twojej firmy. Nie licząc systemów mocowań posiadamy także w sprzedaży akcesoria takie jak: piany PUR i kleje, wiertła i narzędzia oraz mocowania elektryczne

Wytwarzane są wyłącznie w Niemczech, poddają się pod złożoną drogę nadzorczą i finalnie dostają znak towarowy Made in Germany. Kompania z własnej woli zgadza się na podwojoną weryfikację jakości, by zachowywać zaufanie swoich interesantów i zapewniać wysoki poziom ochrony, płynący z używania produktów Spax. Bogate znawstwo umożliwia kompanii sukcesywnie poszerzać się o nowatorskie dziedziny fabrykacji i odpowiadać na personalne życzenia konsumentów. 

Podobne wpisy

Komentarze