banner seokod.pl

Pierścienie tensorowe

Dodano: 3 tygodnie 2 dni temu

Sklep Tensorowe.pl posiada w swojej ofercie pierścienie, generatory oraz różdżki. Cała ta oferta jest dostępna w naszym sklepie www. Serdecznie zapraszamy także na  witrynę www w celu poszerzenia swojej wiedzy na temat pierścieni tensorowych.


Celem pierścieni tensorowych było spożytkowanie energii subtelnych i przyspieszenie przemian rzeczywistości w Matrycy Energetycznej. Zależnie od typu pierścienia – możliwa staje się intensyfikacja procesów w wybranym z obszarów Twojego życia, począwszy od zdrowia, po zmiany osobiste i polepszenia sytuacji finansowej. Reguły odnoszące się do delikatnej energii można zrównać z ideami fizyki, które łamią czas i dystans. Może to oznaczać, że człowiek ma prawo sterować obiegiem tej energii za pomocą zamiaru oraz, że interakcja jest realna także na dużą odległość. Jasno wynika z tego, iż nie trzeba mieć na sobie pierścienia, by się z nim na odległość, czyli telepatycznie złączyć, tak żeby poprawiał nasze intencjonalne działania.


Jak się zatem okazuje pierścienie tensorowe są narzędziem użytkowanym przez osoby praktykujące metodę dwupunktu, ułatwiając w ten sposób łączenie technologii z duchowością, i akcentując obecny w naturze – dualizm. Matryca Energetyczna to ogromne pole potencjału świadomości (pole kwantowe), zostało one opisane przez Richarda Bartletta, pozwalające wpływać na wszystkie aspekty naszego egzystowania. Korzystanie z tego pola morficznego o olbrzymim potencjale informacyjnym powoduje zmiany dotychczasowych wzorów zdrowotnych, związkowych, finansowych a także stanów umysłu i emocjonalnych. 

Podobne wpisy

Komentarze