banner seokod.pl

Skup aut uszkodzonych

Dodano: 1 rok 8 miesięcy temu
Auto Parts oferuje skup samochodów za gotówkę. Jesteśmy zainteresowani zakupem aut używanych sprawnych technicznie jak również tych powypadkowych. Skupujemy auta bez bieżącego OC czy przeglądu. Auto Parts ma pracowników w województwie śląskim, podkarpackim, dolnośląskim i w tych rejonach nasz przedstawiciel może udać się na wskazany adres w celu oględzin samochodu i przedstawienia propozycji cenowej. Cena zaproponowana przez Auto Parts jest pokrewna do tych rynkowych, dlatego jeżeli będziesz z niej zadowolony zajmujemy się wszystkimi formalnościami i gotówkę dostarczamy tego samego dnia.
Jesteś mieszkańcem Kielc, Zakopanego, Tarnowa, Rzeszowa, Katowic, Warszawy i wielu kolejnych miast i jesteś posiadaczem auta, który planujesz wystawić na sprzedaż wystarczy wyszukać numer: 578 736 389 lub uzupełnić formularz kontaktowy: https://skupuszkodzonychaut. pl/ by w czasie jednego dnia przeprowadzić całą transakcję.
Auto Parts kooperuje jednocześnie z korporacjami, jakie systematycznie chcą pozbyć się używanego auta jak i z osobami prywatnymi.
Jesteśmy elastyczni w funkcjonowaniu, gwarantujemy sympatyczną atmosferę, proponujemy atrakcyjne stawki za skupywany samochód. Zapraszamy.

Podobne wpisy

Komentarze